| emysz3 a întrebat:

Hello. Ce faceti? Ce inseamna ziua indragostitilor pentru voi?

Răspuns Câştigător
| MihaiCh197 a răspuns:

Valentine's day = A day specifically designed to make single people feel bad about themselves.

12 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pentru mine, e o zi in care cuplurile isi fac cadouri, isi fac ziua speciala, se 'iubesc' iar eu stau forever alone urmarind drame

| ZORRA a răspuns:

O zi intreaga sa petreci cu persoana iubita happy

| RAY a răspuns:

Ziua ipocritilor care isi daruiesc cadouri o porcarie

| neutrino a răspuns:

Inca o ocazie sa-i spun persoanei dragi ca o iubesc, ceea ce ii spun zilnic.

| T0T a răspuns:

Ceva mai special, o ocazie.

| LoveSleep a răspuns:

O zi importanta, daca privesti din perspectiva.
Ceea ce o înjosește e faptul că majoritatea vad "Valentine's day" ca o zi obisnuita, in care se daruiesc si se primesc cadouri. Penibil.

| Wøodenpints a răspuns:

O mare mizerie. O chestie de care se bucură doar idioții și ăia cu sindromul down.
E ziua în care, cuplurilor li se pare ceva absolut normal să-și sugă mămăliga dintre dinți mai cu patos decât în alte zile, făcând asta în văzul tuturor. Pentru că în mintea lor mai îngustă decât a găinii, în ziua asta e social acceptat să-ți iei limba în gât în fața tuturor, ca să le arăți cum se cacă cupidon cu iubire peste voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahahah mai multă mâncare.

| EnvyU a răspuns:

Sambata

| ijuuuuuuu a răspuns:

Pentru mine nu mai înseamnă absolut nimic. Nu am o dată anume să-i arăt că-l iubesc. I-o dovedesc în fiecare zi. 14 februarie, ziua cadourilor? nașpa.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Am raspuns la aceata intrebare numaice in alta parte big grin este o zi ca toate zilele daca nu ai prieten sau iubit.

| LiviuBz93 a răspuns:

Pai ma duce cu gandul ca trebuie sa fiu alaturi de iubita mea, sa fim fericiti impreuna si sa fie o zi romantica big grin ii voi face un cadou tongue