| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati si care este cantaretul/cantareata preferata?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Rap, dar urasc sa-l numesc asa ca acum orice cct care rimeaza e "rap".

Artistul preferat e Witt Lowry, fara dubii. Probabil nu-l cunosti, e underrated rau.

Tu ce gen preferi?

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

"Let me know" e preferata mea..de la el

Imi plac aproape toate genurile

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai... sunt in soc. Deci tu ai auzit de el de una singura? E prima data cand intalnesc un roman care a auzit de Witt.

Visez? laughing
Si cate melodii iti plac de la el? Il asculti frecvent?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Speed99):

Am ascultat si eu witt, ivan b, etc.
Si mai stiu o fata, deja sunteam prea multi.

| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Teoretic, practic si de drept...fratele meu mi-a spus de ellaughing

Momentan 3melodii sunt in sufletul meu:let me know, like i do, ladders(sper ca nu am gresit titlurile)

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Inceputul m-a speriatwinking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.youtube.com/watch?v=kqId-XejavA
cand eram mic piese de genul erau la maxim in curte, azi oamenii nu se mai distreaza ca inainte, parca numai au chef de viata, numa depresivi vad, emo

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Of saracuta de tine, te am speriat, isi bate inimioara cand vorbesti cu mine

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Piesele de atunci erau bune...acum vorbesc despre cum sa iti omori dusmaniilaughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Bate, bate

Daca nu batea, nu iti mai scriam acumhappy

105 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ascult mai multe genuri însă marile pasiuni sunt baladele rock și hiturile vechi din muzica internațională. Jacques Brel e artistul meu preferat în materie de muzică.
https://www.youtube.com/watch?v=ovPwUihaVdE

| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

Uuu, francezalaughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Npc,chiar esti o roscata zâmbăreața

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Si la propriu, dar si la figurat ^^

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi place mult și Aznavour. E pe doi după Brel. Dar cred că de fapt amândoi sunt pe 1. Depinde de stare. https://www.youtube.com/watch?v=pzvqwJaUcuY

| Bacemi a răspuns (pentru Kaℓi):

Știam că e cineva care mi-a zis la un moment dat de Brel că se bucură că mai e vreun român să îl asculte. Acum ceva ani buni. Acum îmi dau seama că tu erai. Big hug! happy

| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

Ii punem pe toti pe locul 1

| Kaℓi a răspuns (pentru Bacemi):

Nu-mi amintesc, dar e posibil happy

| whatevernvm a răspuns:

Rock

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Uuuu

Care-i melodia preferata?

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Saptamana asta roscato. Hai ca mor de la suspans.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Scz, jucam lol. Nu voiam sa te țin în suspans

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Dezamagit total.Ca joci jocul ala nu de melodie.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te bagi și tu la un lol cu mine?smug

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Nope. Sunt ocupat. Hahalerul ala de Arsenal iar se simte atacat si face pe violatul si ma bucur mai mult sa fac misto de el decat sa ma joc porcaria aia cu tine. sorry.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Te certi cu drimmero mai nou? nu am vazut, ce s-a intamplat?

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Face pe Casanova cel misterios. Mor fetele dupa el si mi/e tare ciudaaa crying

| whatevernvm a răspuns:

Am câteva melodii preferate. Stairway to heaven de la lz, on every street și your latest trick de la dire straits, soldier of fortune de la deep purple

| AFR81 a răspuns:

Ascult cam orice. Artistul meu favorit e Chris Martin.

| RAY a răspuns:

Tu esti in avatar? imi place orice piesa frumoasa, nu ma intereseaza genul muzical

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da, eu sunt. Aveam aceeasi poza cand vorbeai cu minelaughing

Ce zici de asta:

https://youtu.be/DgB8Dmumgaw

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Franceza nu e limba mea prefera din pacate, roscata frumoasa esti

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mercihappy

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

N-am mai auzit-o pana acum

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred asta, sincer esti o roscata frumoasa, ceea ce mai frumoasa de pe TPU

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

happy Multumesc!

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Marfă melodia. Mersi. Nu o știam.

| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

You're welcome

| Drimmero a răspuns:

Nu am gen preferat, ascult mai de toate, nici artisti preferati nu am.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Pe dracuu. Zi ca nu trebuie sa ne intereseaza pe noi ce asculti tu sau ce artisti preferi tu, ca asa le dai acum. Fii macar sincer, ce dracu.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai c-o iei pe aratura, ba, cred c-ai baut mult din petrol sau ti se trage de la noptile alea neadormite.

Uite ce ascult eu :
https://www.youtube.com/watch?v=p7ZsBPK656s
https://www.youtube.com/watch?v=J2X5mJ3HDYE
https://www.youtube.com/watch?v=__CRWE-L45k
https://www.youtube.com/watch?v=ux8-EbW6DUI

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ai postat doar ca am facut misto de tine, fii barbat macar si accepta adevarul. Da edit si sterge melodiile, tot faci pe misteriosul macar fa/o pana la capat.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Macar piesa asta transmite ceva
https://www.youtube.com/watch?v=RlxSYt9MBC8

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Trebuie sa fie ceva special pe acolo

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Mie nu-mi prezinta nimic mesajul melodiei.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Rasist ești ma, spune-mi cand te îmbeți ce asculți?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai luat-o razna, ba, dar rau de tot! Bati campii

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Pe astea merge un shufflehappy

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Care e rasismul de aici?))))

De imbatat nu prea am ocazia sa o fac, beau mereu cu masura, nu imi convine sa-mi fac rau singur, dar la suparare sau cand nu ma simt bine ascult melodii cu bas, astea ma fac pe mine sa-mi revin, bantui pe Youtube si le gasesc eu.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu nu pot sa deschid link-ul

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Bravo si mie imi place Blutengel!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu asculti o manea cand te imbati? una de valoare https://www.youtube.com/watch?v=qPu2qpPwKZg
Zboara milioanele ca mingile in poarta la arsenal

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Aia era melodie de bautura, ray?happy

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Baiat cumintelaughing

Zici ca la suparare asculti melodiile alea?happy Mie-mi vine sa dansezlaughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Muzica ma scoate pe mine din suparari de obicei, evident ca imi vine si mie sa dansez apoi cand imi revin.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Iese scandallaughing

| OldSoul a răspuns:

Cel mai adesea ascult Hiphop, in rest ascult mai toate genurile unele mai des, altele mai rar, si unele aproape deloc.

Cat despre cantaretul preferat, greu de spus, nu prea am preferinte, dar sa zicem ca ar fi El Nino.

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Nino,ninolaughing)

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

"Ca masina de police" laughing

Chiar e o melodie, acum nu stiu daca stiai deja asta sau nu laughing

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Stiam big grin

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca te-am subestimat laughing

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

happy cu sigurantalaughing

| GoldenZenith a răspuns:

Di tăti genurili, gagico!
Cat despre cântăreți, am mai multi : Jessie J, Whiz Khalifa (nu întreba!), Skillet (trupa), Nina Simone, John Legend, Lara Fabian etc etc

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

Jessie j

| deeeaqq a răspuns:

Ascult aproape orice.
//
Dua Lipa, Russ, The Weeknd, Shawn Mendes, G-Eazy, Camila Cabello, etc etc

| anonim_4396 explică (pentru deeeaqq):

Shawn ^^

| PersonajFictiv a răspuns:

Rap,hip hop.
Imi place 2pac, il consider un mentor de al meu.

| HadesSs a răspuns:

Rapul imi curge prin vene...am crescut pe Eminem, iar acum prefer Sisu si Puya, Rappa, etc...

| anonim_4396 explică (pentru HadesSs):

Ai un prieten mai sushappy

| ShaOfHatred a răspuns:

Imi place sa ascult rock, metal. Si artistul meu preferat e Marilyn Manson.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica clasica. Frank Sinatra / Adele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eram sigura ca primul raspuns o are si pe Adelelaughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E vina mea ca e o cantareata de nota 10? Si una din putinele care canta mai bine live? Nope.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

10+

| Anngela a răspuns (pentru anonim_4396):

10++

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cateodata ascult orchestrala, cateodata industrialul: https://www.youtube.com/watch?v=ALBKFB28E0M depinde de chef

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta cea mai tare: https://www.youtube.com/watch?v=4MpGCUMdb-4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

,lana del rey, nimeni altul, kazi ploae, eminem, de toate ascult, aproape.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascult cam orice, aproape orice..artistul favorit cred ca e Bob Dylan.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place mult EDM trance, hardstyle.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Ascult orice gen atata timp cat imi place mesajul/inteleg melodia.
De cateva zile ascult obsesiv melodia asta:
https://www.youtube.com/watch?v=u7-7O51YbPE
La inceput mi s-a parut o prostie, o tampenie de melodie. Apoi am inceput s-o simt mai bine decat ma asteptam.
N-am un cantaret preferat. :D

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard196 a răspuns:

Clasica in general. Guta, Salam, laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Eduard196):

De toatelaughing)

| Eduard196 a răspuns (pentru anonim_4396):

La valoare! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Eduard196):

laughing

| Adiadictie a răspuns:

Manele. rodica olariu

| Adyy5 a răspuns:

Ce frumoasa esti...as vrea sa arăt ca tine. happy
Pai...ascult orice.Imi place in special dubstep, trap, electro house si k-pop.
Nu am un cântăreț preferat, doar trupe dintre care jumatate sunt coreene.
Trupa mea preferată e Bts.

| anonim_4396 explică (pentru Adyy5):

Coreeniiiihappy

Lol, merci, esti fata?happy

| Adyy5 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deah. laughing
Esti fana kpop/kdrama/anime sau ma însel? Nu prea gasesc astfel de persoane aici. sad

| OAly a răspuns:

Muzica pop. Am multi cantareti preferati. Nu pot alege doar unul. Ar fi incorect.

| Habbsha a răspuns:

Cel mai mult ascult rock. Iar trupele mele preferate sunt: Breaking Benjamin, Three Days Grace, Skillet, My Darkest Days, Black Veil Brides, Starset, Shinedown, Red, 30 Seconds to Mars, Linkin Park, Villain of the Story, Nothing more și Like a Storm.

| anonim_4396 explică (pentru Habbsha):

^^
I like you

| annempx a răspuns:

Eu ascult nightcore, pop, rap, rock...
dar cantareata mea preferata este Melanie Martinez.

Ii ador cantecele si stilul.

| gaby500500 a răspuns:

Inna Ruleta

| Anngela a răspuns:

Eu ascult trap iar cantaret cantareata preferata nu am! 1

| Anngela a răspuns:

Keys N Krates - Dum Dee Dum (JiKay Remix) [OFFICIAL]