| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Ce replici folositi cand va evervati? Asa de curiozitate

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai,pa!

| irina20 a răspuns:

Ma, de obicei fac referire la cei decedati, sau urati sau cu probleme psihice.Mai aduc duc in discutie si numarul partenerilor sexuali pe care mama "victimei" teoretic i-a avut s.a.m.d
Ps; numai cand e de scandal rau...big grin

| DNSK a răspuns:

"sa-i iau in aer", "dracii ma iau, jur", ii mai numesc pe cei care m-au enervat "fermecati-fermecatu' ", astea-i light, alea urate nu le pot scrie ca "vede" toti copiii

| Wolfszeitt a răspuns:

Ei, flori! / Pisici! / Pui!/ Mă-ta pe gheață! / Rahat cu prune, etc. Iar în cazul în care mă lovesc destul de tare sau mă enervez urât, apar în discuție dumnezei, biserici, morți, aghiazmă, tamâie, altare, icoane, cruci, tot ce trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încerc să fiu imprevizibil. Când se așteaptă o replică dură, prefer să mut altfel spre surprinderea „adversarului". laughing De obicei ignor să dau o replică în cuvinte...

| UndergroundFolklore a răspuns:

Depinde.
Daca sunt putin nervoasa: "Aha bine, pa."
Daca sunt destul de nervoasa: "N-am chef de tine, ma enervezi...lasa-ma".
Daca sunt foarte nervoasa: "Arzi in iad si uita nr. meu!"...alaturi de "$%#$%#$%" si "^$%&^&$%" si "%#$^$%&%&^%&%$" laughing.
Glumeam, dar totusi... daca ma cert cu cineva ma transform din fata buna in cea mai mare scorpie.Si nu injur neaparat, ci spun replici care stiu ca ar durea-o pe persoana respectiva.

| Zapkitu a răspuns:

Ba ***, tu te jucai cu pta prin tarana cand aveam eu... laughing