| Larette a întrebat:

Hello! Cine a vazut filmul Inglorious Bastards(Ticalosi fara glorie)?
Ma duc sa il vad la cinema si profa de muzica sta langa mine(sper ca nu) dar are scene HOT sau ceva? Ca ar fi penibil sa stea profa pe langa mine si pe ecran ruland scene de dragoste straight face.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Are niste scene de violenta care m-au facut sa intorc privirea. in niciun caz nu e comedie, doar o persoana bolnava ar gasi amuzante scenele alea.

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nu are scene fierbinti, este despre razboi deci are scene de violenta (apropo, imi place cand le taie pielea capului la nemti) laughing. filmul merita vazut, nu este plictisitor cum zice danidee, eu am ras cu lacrimi la el.

| daniDeeDee a răspuns:

Nu are nici o scena " HOT "

sunt 3 discutii mari si late, dureaza 30 de minute o discutie, actiune deloc... e plictisitor!

Cum de este pe primul loc in lume, nu stiu! straight face

| daniDeeDee a răspuns:

Dupa ce vizionezi filmul, sa-mi trimiti un mesaj, sa-mi spui cum ti s-a parut. Te rog! happy Vizionare placuta!

| Larette explică:

Sincer nu a fost nici plictisitor, dar nu stiu de ce era asa amuzant? A fost cat de cat misto.

| pysyuctzza a răspuns:

Eu l-am vazut dar depinde cu o iei cel mai bine e sa lasi pe cineva sa treaca in fata ta asa nu mai stai langa profa de muzica rolling on the floor))) oricum e penal rau fimul big grin

| DragosAirsoftMilitaria a răspuns:

O mare PORCARIE!
ar fi vrut ei sa ii bata asa pe nemti...