| bianca123456 a întrebat:

INTREBARE PENTRU CEI CARE AU VIZIONAT FILMUL "REMEMBER ME"
saptamana asta o sa ma duc la cinema sa vad remember me numai ca o sa mearga mama cu minesad pentru ca tocmai m`am mutat in alt oras si putinele fete pe care le cunosc sunt plecate, asa ca va merge ea cu mine (nu ca nu`mi place sa merg cu ea in oras dar...)
asa, deci. exista scene de s. e. x. sau ma rog replici care fac aluzie la asta in acest film? pentru ca ma simt cam nasol sa vad un film care are o scena din asta si sa fie mama langa mine.
multumesckiss

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Sunt si scene din astea sa stii (cei de jos cred ca au uitat) dar nu sunt mai discrete comparativ ca alte filme. acum daca mama ta e un pic mai conservatoare mai bine il descarci dp net thinking

3 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Nu sunt scene de sex stai linistita. Filmul e foarte frumos. Poti sa il vezi cu mama.

| laradio a răspuns:

Mai, sunt ceva ceva scene romantice intre cei doi dar nu e nimic ce nu poate fi vazut si de mama ta, zic eu.happy

| BOGDAN a răspuns:

E dragut