| DaianaLalala a întrebat:

Hello! big hug Credeti ca daca mi-as vopsi parul la varfuri ca si Antonia ar fi impotriva regulamentului liceului? Sunt in clasa a 10 a si am culoarea parului saten deschis, dar mi-ar placea sa imi vopsesc varfurile blonde happy. Funda si vot la celelalte raspunsuri happy!

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Nu cred că ar fi probleme, nu e ca şi cum ţi-ai face o creastă albastră-n cap.

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

La liceu cred ca nu te vor lasa.

| slowswag a răspuns:

S-ar putea sa nu te lase

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

La liceu nu te lasabatting eyelashes

| DaianaLalala explică:

Doar ca eu vreau doar 1-2 cm de la varfuri sa mi le decolorez nu jumatate din par. Si am parul mediu... unpic mai lung de umeri happy