| IoanaIonuca a întrebat:

Hello, daca e cineva din Oradea pe aici as avea nevoie de putin ajutor. Unde as putea gasi LAPTE CONDENSAT, dar nu pentru cafea, ci pentru prajituri. Am fost pe la o gramada de magazine si nu mai stiu unde sa caut

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In lidl, au marca Pilos

| LoveSleep a răspuns (pentru Brigaela):

Oooo, tanti Brigaela, sunteți din Oradea? Ieșim la o cafea?

| Brigaela a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu, sunt din Craiova si locuiesc la Bucuresti. Insa se gaseste in toate magazinele Lidl.
Nu te supara ca iti atrag atentia, este total nepoliticos sa ii spui unei femeie pe care nu o cunosti „tanti". Te faci de ras. Mama ta ar fi trebuit sa te invete asta in cei 7 ani de acasa, incearca macar acum sa inveti, ca e foarte rusinos sa vorbesti asa.

| LoveSleep a răspuns (pentru Brigaela):

Bine, tanti. blushing