| anonim_4396 a întrebat:

Hello! E vreun tigan pe aici? Fara jigniri sau glume de prost gust. Vreau sa invat tiganeasca si pe net sunt numai prostii.Imi plac limbile straine si a inceput sa ma fascineze tiganeascalaughing.Deci care stie sa-mi lase va rog id-ul pe privat. Funda!:*

12 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Îţi plac limbile străine şi te-ai oprit la asta? Sunt multe alte limbi mai importante de învăţat,cum ar fi japoneza,franceza,engleza,limbile nord-europene,germana,spaniola, franceza, greaca, latina, şi multe altele.

| Rebekka97 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Franceza,spaniola,latina,germana,engleza si italiana deja le invat la scoala.Nu inteleg care e problema voastra daca eu vreau sa invat tiganeasca.Aia nu e o limba sau ce? Si tu si Origamy raspunde-ti la intrebare daca stiti, daca nu vedeti-va de treaba voastra.In viata nu inveti doar ce ai nevoie ci si ce iti face placere.E doar impresia mea, sau esti putin rasist? In orice caz multumesc pentru raspuns.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Rebekka97):

Puţin e puţin spus laughing

| Rebekka97 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Foarte bine! Ma bucur pentru tine si pentru alte fiinte neevoluate ca si tine. Tineti-o tot asa.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Rebekka97):

Dacă sunt rasist, asta nu înseamnă că sunt neevoluat.
Învaţă să respecţi şi părerile celorlalţi.
Aşa pot spune şi eu despre tine că ai gusturi de rahat în materie de muzică.Dar nu mă bag, asculţi ceea ce vrei.

| Rebekka97 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Vai ce sa spun a vorbit expertul. Uite ce e, una e sa judeci muzica alta oamenii.Si am spus foarte clar fara jigniri si glume de prost gust.Macar din bun simt trebuia sa stai deoparte.Sunt si ei oameni.Cam scandalagii cei drept, dar unii sunt de treaba.Nu-i problema mea ca esti rasist dar macar nu comenta degeaba si raspunde la intrebarea care ti se pune, sau nu mai raspunde.Dar hai lasa cearta ca nu are rost.Multumesc inca o data pentru raspuns.A si multumesc pentru compliment.Ti-am ascultat muzica si nu vad de ce a mea ar fi mai de rahat decat a ta.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Rebekka97):

Normal că nu vezi, că dacă aveai gusturi bune, nu ascultai de la început mizeria aia.Ai mai şi îndrăznit să compari jegurile alea din playlist-ul tău cu melodiile pe care le ascult.Asta-i obrăznicie la superlativ.

| Rebekka97 a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

laughingHai ma lasi? Gusturile nu se discuta.Imi place muzica pe care o asculti dar nu te lua de muzica mea.Si oricum am cam deviat de la subiect.Nu poti sa ma ajuti cu tiganeasca atunci las-o balta.

| wforweirdo a răspuns (pentru Rebekka97):

Imi si imaginez cum te descurci tu cu celelalte limbi, daca pana si cu romana ai probleme. laughing

| AtateaConditii a răspuns:

Mai bine ai invata engleza care este vorbita cel mai des pretutindeni. Tiganeasca o intalnesti doar in șatre.

| Rebekka97 a răspuns (pentru AtateaConditii):

Asa si? Engleza o stiu.Merg la un liceu de limbi straine unde fac 5 limbi printre care si engleza.Eu am intrebat care poate sa ma invete tiganeasca.Nu te baga in seama degeaba.

| AtateaConditii a răspuns (pentru Rebekka97):

Calm domnisoara, doar ti-am spus parerea mea, fiecare are dreptul sa spuna orice.