| ChokoX3 a întrebat:

Hello! Eo sunt cam racita si maine nu vreau sa merg la scoala, dar maicamea sigur o sa ma trimita... Cum sa fac sa o conving ca eu chiar ma simt rau?

3 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Spune-i ca ai noite suficiente, ca iti e rau de tot sa te lase acasa ca au dat astia cod galben..etc.

| ChokoX3 explică:

De fapt eu chiar ma simt raulaughing

| Bybyyy a răspuns:

Stai si tu intinsa in pat si prefate ca tie foarte rau ca nici nu potis a te ridici din pat fa-ti o fata mai bosumflata sa par ca, chiar te simti rau si ca te doare capul iti vine sa vomiti te duci si tu pana la baie da mergi asa incet sa para ca iti e rau si prefate ca vomiti la baie thinking mie imi mergea mereu :*