| Prajiturica_6436 a întrebat:

Hello, hello...imi spune si mie cineva [plss puppy dog eyes ] ce se intampla in primele 50 de pag din Cartea Mironei de Cella Serghi? Va rog ca nu am inteles nimic whistling si trebuie sa fac rezumat/ Multumesc anticipat si dau fundita >kissbig grin

1 răspuns:
| marcel_5462 a răspuns:

Xoxo tu ai impresia ca cineva este dispus sa-ti scrie tie acum ce sa intampalat in primele 50 de pagini numai ca sa-ti satisfaca tie un moft. pune creierasul ala sa gandeasca la problema care o ai.stai linistita ca nimeni nu e dispus sa-ti faca tie temele.