| împreunăfacembine a întrebat:

Hello,

M-am mutat la o alta scoala de soferi si urmeaza zilele urm. sa dau traseul iar. Daca ma intreaba politistul de ce m-am mutat la o alta scoala, ce motiv sa bag? Adica nu pot spune ca din cauza instructorului ca sigur is mana in mana multi si nu vreau probleme.

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Spune-i ca au o reputație mai buna ca să nu pici needucat. Dar polițaiul nu e plătit să-și bage nasul in treburile si deciziile altora, asa ca nu trebuie să-i dai nici o explicație.
Cheers

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti spune ca erau foarte ocupati si ai apelat la alta scoala, care s-a oferit sa te ajute.
Succes la examinare!