| DarQueen a întrebat:

Hello. Stie cineva cum se pot copia mai nou pozele de la un utilizator hi5?
fundita garantat. happy Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Intri pe hi5 vizualizezi toate pozele.Intri de pe Mozzila. Dupa vezi c ai sus Tool-Page info-Media in media ai un chenar cu link-uri, ai toate link-urile cauti si iti apare poze...

6 răspunsuri:
| DarQueen explică:

@princess: am incercat dar imi arata cu totul si cu totul alte imagini laughing mai mult. png-uri laughing

| bblock69 a răspuns:

Incearca asa...
Mergi pe poza respectiva, da click dreapta, mergi la Save Image As..., si salvezi!
Bafta!

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Cu photoskape`u, cand intrii in prog dupa ce il instalezi, dai la screen capture apoi capture region, pui clic in coltu pozei si duci cu mouse`u in coltu celalalt si gata poza big grin o salvezi

| usernamemada a răspuns:

Descarci PhotoScape si dai un print-screen apoi decupezi (cu crop) si poza e ca noua big grin

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

Poi.thinking dai print screen la pozahappy intri pe paint sau photoscape si o decupezibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey intri pe hi5. te uiti la poze, si ai pozele alea mici sus in coltul din stanga. dai click pe o poza de aia mica(una din ele) si selectezi view image. o sa-ti apara poza mica, dar daca te uiti la link, toate pozele se termina in "01". In loc de 01 pui 02 ti. a marit poza si o salvezi happy