| Alice_9336 a întrebat:

Hello! Sunt absolventa a facultatii de psihologie UTM si dau in februarie 2011 licenta. Stie care careva cum este examenul de licenta a 2 oara, sunt mai exigenti profesorii, se poate misca (copia), nu neaparat la aceasta fac, in general?

Răspuns Câştigător
| quintron a răspuns:

Ia uite ce-am gasit pentru tine! http://www.utm.ro/index.php?module=fcontent&id=67
de aici te descuci tu cu copiatul sau cu ce mai vrei... Funda

2 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Buna! Nu am ajuns inca la licenta, dar din cate am auzit la mine in facultate, profesorii nu sunt foarte exigenti la licenta. Eu zic sa nu-ti irosesti timpul si energia facand copiute. Chiar ieri, pentru ca am inceput sesiunea, o fata de la noi, Univ. Buc a fost data afara din examen pentru ca a fost prinsa copiind, desi profa le-a spus ca nu va fi atat de aspra incat sa-i pice. Un examen pierdut aiurea.
Se presupune ca am ajuns in facultate pentru ca ne-am dorit, ne-a placut si dorim sa devenim profesionisti. Pregateste-te cat de bine poti si du-te cu incredere. Nu-i dracu chiar atat de negru si profesorii sunt oameni. Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei iti realizam noi lucrarea de licenta,lucrari de licenta,dizertatii, teze doctorat, referate proiecte la comanda sau la alegere www.lucrarilicente.ro,irene_marlyne@yahoo.com,tel.0744187914