| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! Am inca 2 probleme d'oh
1. Tot pentru proiectul acela cu Rusia am nevoie de descrierea a 5 obiective turistice rolling eyes
2. Am primit un catel mic ^_^ inca nu l-am vazut (e la bunicamea) dar stiu ca maro-crem si ca mananca orice >: si problema e ca nu stiu ce nemue sa ii pun
P.S va rog nu imi dati de pe site-uri unde copiati si imi dati toate numele big grin si

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sună l pe Iliescu măi dragă, că el vorbeste in Rusiarolling on the floor