| música a întrebat:

Hello TPU,

Am si eu nevoie de parerea voastra cat mai sincera daca se poate.Sunt de 2 luni si cateva zile pe acest site si as dori sa stiu daca are rost sa merg mai departe... daca raspunsurile mele au ajutat cu ceva si vor ajuta...pentru ca am intalnit si persoane la care le lipseste bunul simt.
Unii probabil s-au uitat la profilul meu altii poate nu.Doar 2-3 cuvinte de ale voastre ca sa imi dau seama.Nu va ia mai mult de 5 minute sa imi spuneti parerea voastra.

Multumesc tuturor care au avut bunavointa si si-au spus parerea!

4 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Eu cred ca raspunsurile tale au ajutat cu siguranta.
M-am uitat pe profilul tau peste raspunsuri si am vazut ca nu esti genul care sa raspunda in bataie de joc, din contrawinking
Deci eu zic ca ar fi pacat sa renunti, si sa continui sa raspunzi atunci cand ai timp si chef happy
Bafta!

| 4b a răspuns:

Hey...si normal ca ne-au fost de mare ajutor raspunsurile tale(proprie experientatongue )

PS: nu baga toate maimutele in seamalaughing

| Viviluka a răspuns:

Esti miinunata intr-un cuvant. Esti una din cele mai bune persoane dupa TPU. M-am uitat pe profilul tau am tinut cont de raspunsul pe care mi l-ai dat de raspunsurile pe care le-ai dat in general si este foarte tare

| Missdaydreaming a răspuns:

Nici eu nu prea primesc funde si chestii pentru ca spun exact realitatea, iar userii iau de bun doar ce le convine. Chiar daca nu al tau e raspunsul castigator, tot se tine cont de el in mod inconstient. De ex... Intreb: e bine sa-mi rod pixul? Raspunsuri: X: da, doar n-o sa te plictisesti la scoala si Y: nu, te poti accidenta. Unii ar aprecia X pentru ca e amuzant si nu te contrazice, dar in mod inconstient ar fi mai atenti datorita sfatului lui Y. happy Fruntea sus!