| Diiiiiia a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o intrebarehappy Cum mi-as putea aranja parul la scoala`? Este cam lung, mediu pot sa zic...Sunt blonda`. Niste sfaturi? Inafara de despletit, si coada de cal[impletita sau despletita] Orice sugestie e binevenita! Funda pentru cea mai buna ideewinking

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Poti sa iti faci niste bucle lejere sau sa incerci sa iti intinzi parul cu o perie si cu feonul pentru ca eu nu folosesc placa deoarece il arde.
Sau intra pe google si cauta "coafuri usoare pentru scoala" si vei vedea mai multe modele.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Poti incerca tot felul de bentite si cordelute, agrafe si accesorii. Poti sa il si impletesti, din crestet. Arata fain daca il ai mai lung. Daca e drept (sau nu neaparat), iar poti sa-l prinzi in doua cozi, undeva in spatele urechilor, mai jos.