| me_5879 a întrebat:

Hello TPU. am si eu o intrebare exclusiv pentru fetehappy -produsele cosmetice e. l. f.(eye lips face) sunt bune? am obs ca sunt foarte ieftine si as cam avea dubii in privinta lor.mersi anticipat:*+funditawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Daca observi bine fiecare produs are Descriere, Ingrediente si Pareri. Fetele care au cumparat aceste produse au lasat si pareri... iti poti face o idee citind parerile lor. Daca vrei sa cumperi ceva atentie la ingrediente, evita produsele ce contin parabeni. Eu am cumparat produse de la elf si am fost multumita. Nu am avut niciun fel de probleme cu transportul sau calitatea. Incearca! Nu sunt foarte scumpe si poti comanda un ruj sau un luciu de buze pentru a te convinge...

1 răspuns:
| Deedee08 a răspuns:

Pai...Eu mi-am luat de acolo si mi-au aparut pe fata si pe maini bubite micute si rosii. Cu siguranta a fost de la cosmeticerle de la e.l.f

Funditzs?