| deniedaccess a întrebat:

Hello TPU! care e diferenta dintre cafea cu frisca si cappuccino?happy

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poi nu sunt diferente decat de nume.frisca in cafea o face mai usoara.si cappuccino se stie ca este facut sa se indulceasca persoana care il consuma.

| Contrast a răspuns:

Cafeaua cu frisca este cafea naturala si adaos de frisca, pe cand cappuccino se face din cafea naturala careia i se pune deasupra doar spuma de la lapte ( spuma care se face doar cu aparatul de cappuccino) si scortisoara.