| Andrree a întrebat:

Hello! Am nevoie de un sfat rapid. Cum scot petele de cafea(în cazul meu, cappuccino) de pe o hartie? Menţionez că am vărsat cappuccino involuntar pe o carte care nu este a mea şi pe care trebuie să o înapoiez. Dacă aveţi măcar cea mai mică idee, vă rog frumos să răspundeţi. P.S.: Chiar nu ştiam ce categorie să aleg.

2 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

Nu poti. Du-te la acea persoana si explica-i situatia(adevarul) si cu siguranta te va ierta, mai rau daca acea carte detine bibliotecii.
Categoria potrivita poate trebuia sa fie "Literatura patata" big grin.
Succes!

| UhariLj a răspuns:

1. Cu foarfeca
2. Nu poti