| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU

Ce urmariti cel mai des pe YouTube? Si ce parere aveti despre ASMR?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Am urmărit asmr din curiozitate dar nu îmi place. Urmăresc cel mai des vloguri cu mașini și story time uri.

| gemeni6226 a răspuns:

Momentan filmele cu Poirot in trecut f multe alte filme,muzica de meditatie,distractie, astrologue, bunerologie, calatorii si hoteluri de lux,, scenete umoristice si foarte multa muzica.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu stiu ce e asmr.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai des pe YouTube urmaresc stiri din fitness, videoclipuri de dezvoltare personala, videoclipuri de comedie, stand-up, videoclipuri despre natura si despre traitul in natura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt fan ASMR, nu am urmarit.