| PrivateGod a întrebat:

Hello TPU!:)
Dupa cum stiti, premile Oscar se apropie ...la fel si "Zmeura de aur".
Ghiciti cine se numara printre "favoriti " la "premile rusinii"?:))
Fabuloasa serie, mult iubita serie Twilight este cu adevarat norocoasa. 8 nominalizari din 11. Felicitari!:D
(pentru cei care nu imi cred aberatile, http://www.libertatea.ro/......19762.html )

1 răspuns:
| LucKy_6512 a răspuns:

Twilight e printre cele mai plictisitoare filme... mai ales actorii cred ca daca loam cls a 4-a de la mine din liceu jucau mai bine