| Maria_Andreea_1999 a întrebat:

Hello TPU ^_^
Si-a cumparat cineva biscuitii Tempo de LaLa Band?
Vreau sa stiu daca aveti albumul acela in care se lipesc pozele cu codul pe el..eu nu gasesc si am intrebat-o pe vanzatoare si nu stia..Deci: Daca are cineva sa-mi spuna si mie de unde il iau sau ce trebuie sa fac.:*:*
Multumesc :X

Răspuns Câştigător
| marya1999 a răspuns:

Albumul il poti gasi in pachetul de biscuiti cel mare, care are 4 pachete de biscuiti! Acolo mai poti gasi si poster, magneti sau calendare de buzunar cu lala band! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?