| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU, vreau si eu niste nume mai frumoase dee fete, care sa se traduca in romana sub forma de floare sau un cuvant.
De exemplu : Rose / s - Trandafir / Trandafiri

Cele mai frumoase si mai multe primesc funda.

3 răspunsuri:
| DeeutzaThaa a răspuns:

Păi eu o săţi dau câteva sper să fie bune:)

Lucinda,Casandra,Rose,Emily,Eli,Lissa, Harper, Violet, Elizabeth, Lily, Lavender, Samara.etc. Uite un link http://www.frihost.com/forums/vt-67794.html

| AMa19 a răspuns (pentru DeeutzaThaa):

Daca imi poti spune si inseamna... poate chiar ti-as da funditahee hee.

| DeeutzaThaa a răspuns (pentru AMa19):

Sunt nume de tristeţe,speranţă, dorinţă sunt nişte nume de origine engleză şi foarte frumoasă ele înseamnă speranţă, putere, disciplină, tristeţe :p