| BlueEyes a întrebat:

Hello happy
Va uitati la "Vaporul iubirii"? Care pereche ati vrea sa castige? Si, ce parere aveti despre Madalina? Agreati genul asta de persoane? E prea ...nu stiu cum, pitipoanca de mahalawinking Parerea mea... Dar nici de fata aia grasuta nu imi place, pare prefacuta. Eu as vrea sa castige Adelina si Robert. Sunt cei mai simpatici. Voi? Ce parere aveti de fiecare pereche in parte?

1 răspuns:
| theAlex a răspuns:

Doru cu Ane Marie sau AnaMaria nu sunt sigur cum o cheama... laughingFunda?