| Ecea a întrebat:

Ce parere aveti despre petreceri?
Le agreati?
De ce?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie niciodata nu mi-au placut petrecerile pentru ca e mult zgomot, am fost si am trait experienta pe propria carne dar eu nu sunt o persoana care bea alcool sau sa stau intr-un anturaj de fumaraie (nici nu fumez si nu suport tigara). Linistea si pacea e numai buna pentru mine.

| Neimportant a răspuns:

Bună!
Da le agreez deoarece fiecare om are nevoie de puțină distracție oricât de ocupat sau supărat ar fi. Orice petrecere te face să te simți mai bine, mai ales atâta timp cât ești printre prieteni sau familia ta!

| Castorul a răspuns:

Nu ma pot lauda ca sunt fanul petrecerilor, dar acum depinde de la caz la caz.
Din cand in cand trebuie sa te destinzi, insa nu imi plac petrecerile acelea unde sunt eu si o gramada de indivizi pe care nu ii cunosc. Prefer petrecerile acelea la care suntem mai multi prieteni, ne simtim bine, bautura, muzica, tigarile nu ma deranjeaza (chair daca sunt nefumator).
Deci da, le agreez, dar depinde mult si cine merge la petrecere laughing

| negru30 a răspuns:

Buna - atat timp cat nu gasesc pe cineva sa ma enerveze