| NoOne18 a întrebat:

Heloo,ce telefon imi recomandati? vreau sa aiba o camera foarte buna (eu am nevoie de o camera foarte buna sa iasa pozele excelent atunci cand fotografiez desenele in creion/picturile), si sa aiba memoria 64 sau 128.

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Trerbuia să menţionezi şi bugetul în care care te încadrezi. Dacă vrei ceva de 1000 lei sau un pic mai sus de atat, poţi merge pe un Xiaomi Redmi Note 10S, Redmi 10 sau orice altceva mai nou de la Xiaomi. Între 2000-3000 lei ai opţiuni foarte bune de la Samsung, cum ar fi un A52s 5G sau S20 FE. Dacă sari de acest preţ, orice de la IPhone 11 Pro în sus e bun, mai puţin 12 mini. (baterie slabă). Dacă nu eşti utilizator de IPhone, poţi merge pe un OnePlus, Oppo sau tot un Samsung.

| Ștefaniq a răspuns:

Huawei p30 pro