| Chrystyne a întrebat:

Help!
Am instalat Cheat Engine 5, 5 si acum nu il mai pot dezinstala sau sterge din calculator!
Ce sa fac?
Programul nu e virusat dar pur si simplu nu mai am nevoie de el si nu il mai vreau!
Dau fundita celui mai corect si explicit raspuns.

2 răspunsuri:
| Chrystyne explică:

Tu esti prost/proasta sau te faci? raised eyebrows
Fara raspunsuri din astea va rog.
Narre nici un rost. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meh am avut cheat engine 5. 5 variante sa scapi de el in cazul in care nu sti sa formatezi un calculator: 1) dai cu piciorun in unitate 2) torni apa in unitate 3) scoti placa de memorie si dai in ea cu un ciocan 4) il pui in recycle bin (calculatorul) 5) iei o surubelnita si cand vezi cheat engine scris undeva dai cu ea in monitor Pai mult noroc eu am formatat calculatorul