| cnzrapp a întrebat:

Salut am o problema si vreau sa stiu cum pot afla ca am keylogger instalat in calculator? si cum pot scapa de el. Dau funda celui mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarca si instaleaza Malwarebytes Anti-Malware, este gratuit, are interfata si in limba romana, il gasesti pe site-ul oficial.
Dupa instalare dai Actualizare si apoi o scanare completa si daca ai keylogger il gaseste, il pune in Carantina si de acolo poti sa-l stergi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa dormi bine, reinstaleaza-ti win, pune parola pe bios si pe user si ai terminat problemele!

| StefanelAlex a răspuns:

Asa cum a zis si Ioandelasal, iti recomand si eu Malewarebytes. Il gasesti pe situl oficial http://www.malwarebytes.org/. Este foarte bun, si-a dovedit capacitatea si contra virusului "politia romana" daca il stii. Dupa ce il instalezi, folosirea este intuitiva.

| cnzrapp explică:

Imi poti da si un site? Mersi.