| anonim_4396 a întrebat:

Help me pls! Nu imi merge sa ma joc nici un joc, sa desenez pe desenatori, sa intru pe ourworld.Imi apare imaginea dar jocul, unde sa desenez, unde sa ma loghez. Ce pot face va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anutza nu te ambala degeaba ai Paint, nu? si acolo se poate desena

| picior a răspuns:

Incearca un alt internet sau poate ai virusi... eu am avut un virus ce`mi distrugea calculatorul si nu mi se vedeau programele si am luat masuri