| IlegalSmile a întrebat:

Help pls! Am dat clik pe o tampenie dinasta : http://3adv.us/iru377 si acum mereu se da mass la toti din lista :| ma calca pe nervi :| Cum pot sa fac sa nu se mai trimita Funda@@@

2 răspunsuri:
| Zal3e a răspuns:

Buna. numele meu este Kiki. si eu am patit-o. este un virus al mesengerului ` eu te sfatuiesc sa iti reformatezi pC. sau sa iti alegi alt tip de mess! fundita puppy dog eyes? sa`rnaa big grin

| antoniaaa a răspuns:

Heii.pai tu ai dat pe un virus si acum calculatorul tau trimite virusii. poti scapa de ei cu un antivirus. roaga pe cineva sa ti-l instaleze si atunci calculatorul tau va face un sunet cand va depista un virus.