| PumpkinDoll a întrebat:

Ce fel de persoane va calca pe nervi la maxim?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Dogmatici,ignoranti,limitati mintali,persoanele cu multe prejudecati,ipocriti,falsi, mincinosi, tarfele, barfitori, dar sunt si pastila mea de comedie

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Pe mine ma enerveaza la culme aia care nu pot accepta, sau mai bine zis aia pe care ii doare undeva ca tie iti place un **** si lor altul, ce o fi asa de greu sa-ti vezi de bucata ta de rahat si sa lasi omu' linistit.In general persoanele care nu pot sa-si vada de viata lor si daca le raspunzi la intrebari ''De ce asa si nu asa?'' incep sa-ti faca morala si dupa cauti sa eviti disccutiile.Si aia mentionati de tine(in afara de tarfe, n-am nimic cu ele).Era un tip Alin Catalin pe Facebook care facea parte din astia, dar numai sa razi nu te facea.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aia exagerat de incordati care daca se misca un pic la stanga cer scuze, te intreaba permaent daca te deranjeaza etc.
Aia foarte insistenti si nerabdatori
Aia care fac orice sa fie i centrul atentiei si vorbesc intruna, ii intrerup pe altii si fac tot felul de chestii sa capteze atentia

| Violleta2022 a răspuns:

Evitla maxim: prostii, arogantii, nesimtitii, tupeistii, mincinosii, barfitorii, lenesii si imputitii.

| SilentRain a răspuns:

Leneși si mincinos, ipocriți, nercunoscatori, idioti fara bun -simti si respect, libidinosi care isi plang de mila, destrabalati inresponsabili

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ăia care se cred mai superiori și mai deștepți, aia care judecă din prima o persoană pe care abia au văzut-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoanele iubitoare

| Xelon a răspuns:

Persoanele care vorbesc: mult, prost și fără rost...

| Alexandra6z9z a răspuns:

Nu prea ma enervez, doar in unele cazuri. Felul de persoane care ma enerveaza sunt cele care sunt foarte false si stau cu tine doar pentru ca ai cercuri foarte mari de prieteni si se dau pe langa tine apoi pe langa altcineva din acele grupuri, iar apoi fac orice sa pici prost, mint sau multe alte chestii. Te pup?