| csn20 a întrebat:

Am o problema la Yahoo Msg. am apasat din greseala pe un link dinacela virusat si acum imi trimite mass la toata lista cu acest link. ( omfg lol aa http://www.rheap.co.uk/media/dl15.htm? id3a1a9a7-Picture49.JPG ). Ce sa fac sa scap de el sa nu se mai trimita?

1 răspuns:
| florin1979 a răspuns:

Instaleaza ad aware versiunea free de pe situl lor, instaleaza, fa-i update, scaneaza tot sistemul, curata ce gaseste apoi dezinstaleaza messul, curata cu c cleaner hardul si registrul apoi reinstaleaza messu. daca ai noroc, iti va merge, daca nu reinstall de windows.