| lavinia445 a întrebat:

Help plz.Eram pe facebook si m-a scos dintr-o data.iar cand am intrat iar mi-a zis No verification methods are currently available. Please come back later. dar nu-mi apare decat asta si deconectare, continua dar cand apas pe el nu se intampla nimic.Ce sa fac?

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

Buna. Incearca sa intri de pe alt server sau de pe telefon. Daca nu merge deconecteaza-te si reseteaza-ti parola sau trimite un email la cei de la Facebook in care sa-ti specifici problema.