| FetitaCuViseMari a întrebat:

Heu TPU! Ce exercitii ar trebui sa fac sau ce ar trebui sa mananc ca sa slabesc la picioare?

Răspuns Câştigător
| Ioana_Ghilimei_1995 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=5-IbQoVZbVs.Incearca exercitiile din link-ul de mai sus, le practici timp de 45 de zile, in fiecare zi cate 8 minute.

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Daca ai picioarele "groase" si in rest esti bine,poate retii apa. Dar daca vrei exemple de exercitii,iata:alergare,urcat-coborat scarile,sarit cu coarda, mers cu bicicleta.
Stai intinsa pe spate, cu mainile pe langa corp, ridica bazinul si intinde bine unul din picioare, apoi repeta miscarea cu celalalt picior.