| KhloeAfterDark a întrebat:

Hey!
A aparut filmul "Ramona and Beezus", cu Selena in rolul principal? Daca a aparut, puteti sa-mi dati un link de unde sa-l descarc, si subtitrare? Sau, cand apare filmul, pe ce data?
Thanx!

Răspuns Câştigător
| Alecsanndraa a răspuns:

Apare pe 23 iulie

12 răspunsuri:
| OHmyGosh a răspuns:

Cred ca va fi tare filmul, doar joaca SELENA! de abia astept s-o vad in film.si da... a parut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, draga cauta ca si eu caut de o zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, din cate am citit pe net, filmul apare pe 23 iulie Doar atat stiu. Deabea astept sa-l vad!happyAm auzit ca e foarte tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii.inca nu a aparut.subtritarea numai filmul dar.Succes in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mininova

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare filmul sa va uitati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cap sec nu e selena in rolul principal ce joey king!tonguetonguetonguetonguetonguetonguetongue si e pe 13 august! si thanx nu se scrie asa se scie tencs!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da aparut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un link bun de pe care sa descarc filmul nu trailerul nu sunt bune linkurile pe care leati dat ca leqam incercat si mi-au dat trailere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu!

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Titlu: Ramona and Beezus
Data lansare (SUA): 23 Iulie 2010
Data lansare (Romania): 13 August 2010
Perioda filmare: 14 Aprilie 2009 - 9 Iunie 2009

http://www.cinemarx.ro/......124.html;)