| fabian12345326 a întrebat:

Hey, am 15 ani am 1.69 inaltime si 72 de kilograme, vreau sa-mi iau un trening, eu de obicei purtam marimea Xl la copii, acum am facut un test sa vad ce marime s-ar potrivi si imi arata ca M. este corect? Am putina burta si treningul este de bumbac

4 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

In principiu da. Dar sunt unele haine croite mai mari, sau mai mici. Si mărimea poate oscila

| fabian12345326 explică (pentru Denisa0954):

Iti pot lasa un link pentru a vedea tu, te rog? https://www.fashiondays.ro/......1531997-2/

| Denisa0954 a răspuns (pentru fabian12345326):

Intr adevar treniningul e model mai larg. Dar sincer nu stiu sa ti zic exact. S ar putea sa ti vina M dar la fel de bine sa ti se potrivească si L având vand vedere că treningul nu trebuie sa stea fix. Ia te dupa mărimea hainelor pe care le porti de obicei. Dacă porti M, ia M si in caz ca ti e mic faci retur si schimbi mărimea. Site ul nu are niciun ghid de mărimi?

| fabian12345326 explică (pentru Denisa0954):

Ba da, mi s-a spus ma mi se potriveste M