| TDGMeebu a întrebat:

Hey!
Am gasit o pereche de blugi de`ai mei care s`au rupt. Acestia aveau agatata de ei un fel de posetuta micuta pentru telefon si chei. Am luat posetuta, i-am reparat fermoarul, dar acum nu stiu ce sa ii pun ca sa o port intr-o parte.
Aveti ceva idei? Avand in vedere ca posetuta este de blugihee hee Ma gandeam sa nu arunc blugii ca poate tai dn ei o fasie si o pot pune la posetuta.
Mersi mult! kiss

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Ai putea sa ii faci niste franjuri, si sa le pui deasupra un petic.sau sa lasi asa. daca gaura nu este prea mare, ca acum este la moda sa porti blugi rupti, peticiti.foarte bine ca faci lucrul sa nu arunci. poate intr-o zi o sa iti foloseasca la ceva:*