| vdamian67 a întrebat:

de ce cand instalez java 7 imi da o eroare? eroarea suna cam asa : error 1310. error writing to file : c :program files x86 java /jre7/ core zip. verifi that you have acces to that directory. cine da un raspuns bun primeste FUNDA.
SCZ categoria

Răspuns Câştigător
| Vladutzutvi a răspuns:

Salut,pai fie incearaca sa intri in directoarul ala si sa stergi fisierul cu pricina si vezi daca merge iar dupa daca a mers incearca sa instalezi java 7, sau dezinstaleaza versiunea actuala si instaleaza-o pe cea noua, daca nu merge nici asa incearca sa stergi tu directorul cu java dupa da un restart, sterge ce a ramas, si instaleaza iar java 7 si daca nu merge nici asa... nu stiu ce are.
P.S.: vad ca acel fisier care incearca sa il inlocuiasca e protejat.
Sper ca te-am ajutat.Sal

| vdamian67 explică (pentru Vladutzutvi):

Din greseala i-am dat hidden la acel fisier si nu stiu cum sa-l fac sa reapara ca sa il pot sterge!

| Vladutzutvi a răspuns (pentru vdamian67):

Pai e mai complicat, ma gasesti la Y! M tvi_vladutz si vorbin acolo

3 răspunsuri:
| Atty_Badon_1999 a răspuns:

Mai ceva decat fain