| Tudor1212 a întrebat:

Hey am o intrebare despre TPU:cum se acorda un titlu de expert TPU, cine il acorda si cui i se acorda?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să ai această titulatură trebuie să dai dovadă de seriozitate, activitate pe site, minim 500 de răspunsuri, să nu faci atac la persoană, să respecți politica site-ului, etc. și adminii sunt cei care hotărăsc ce și cum!

1 răspuns:
| Alexandrumoto98 a răspuns:

Titlul i se acorda celui ce primeste cele mai multe voturi
cum se acorda:scrii numele celui ce crezi ca merita sa primeasca titlul si motivezi! funda?