| Bizic_Maria_1990 a întrebat:

Intrebare pentru TPU:cum **** functioneaza TPU ca nu gasesc categoria mate?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca nu exista.

| mihai69 a răspuns:

Nu au categoria „Mațe" (nici măcar din alea fripte...)

| Simpatic a răspuns:

Nu exista categoria matematica pe TPU.
Pentru a cauta intrebari sus in bara ai Interbari si raspunsuri apoi navighezi pana la categorii

| Fatamuntilor a răspuns:

Mare=matematica=teme scolare?
Nu si nici o sa functionze asa cum pui problema!

| Yuoia a răspuns:

TPU, NU functioneaza ca o platforma de facut teme. Cauta alt site.

| SingleForOne a răspuns:

Ți-aș recomanda categoria Științe și filosofie sau Educație si cultură generală. Problemele de mate deseori au legatura cu temele de acasă, motiv pentru care mulți te ignoră pentru că regulamentul nu permite să facem temele pe TPU, iar temele țin de învățarea și dezvoltarea personală.