| Andrada003 a întrebat:

Hey! Am o intrebare in legatura cu facebook: Daca dau la o pagina like de pe pagina mea ( care de exemplu este: https://www.facebook.com/pages/Diverse/101778679974878 )
paginii repective ii cresc like-urile? Sau trebuie sa dau numai de pe contul meu? Multumesc! Ofer funda pentru cel mai rapid raspuns ( si coresct)!

2 răspunsuri:
| miru20cmrecords a răspuns:

Cum adica sai cresc like-urile?

| Andrada003 explică (pentru miru20cmrecords):

Am vrut sa intreb daca paginii ii cresc like-urile adica daca de exemplu dau de pe o pagina facuta de mine unei alte pagini un LIKE in loc de 100 likes(de ex) va avea 101
P.s intrebarea este pusa demult nu mai are rost laughing