| BabyBoo a întrebat:

Hey! Am o nelamurire.Am trimis o cerere de prietenie pe hi5 cuiva, pentru ca avea profil privat, la fel si eu.Nu m'a acceptat dar am vazut ca mi-a vizualizat profilul.Repet,profilul meu e privat.Cum se poate asta? Multzu.

Răspuns Câştigător
| Laly_9351 a răspuns:

Daca trimiti cerere de prietenie la cineva el iti poate vizualiza profilul chiar daca este privat.Chiar daca ai profil privat persoanele la care le-ai trimis cerere de prietenie iti pot vizualiza profilul.Ma bucur ca te-am putut ajuta.Pa pa si daca mai ai nevoie de ceva poti apela la mine oricand.

2 răspunsuri:
| lizy12iul a răspuns:

Nu are cum! are voie sa iti dea mesaj, sa adauge mesaj la profil, sa marcheze utilizatorul si sa dea un five altceva nu poate

| BabyBoo explică:

Dar m'a vizualizat.