| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am o prietena care e sa zicem mai... grasuta. Ea vrea foarte mult sa slabeasca deoarece multi isi bat joc de ea. E mai mica deci nu vreau cure care s-o o epuizeze. Ceva normal. As fi recunoscatoare daca mi-ati spune niste metode sanatoase prin care sa slabeasca! Dau FUNDA celui mai bun raspuns! big grin

5 răspunsuri:
| lolita15 a răspuns:

Rasul... Pe bune! Si eu am avut prbleme cu greutatea, dar razand am slabit in jur de 8 zile in 2 saptamani! Stiu ca pare stupid, dar e adevarat!

| lolita15 a răspuns:

Kile*

| andyselena a răspuns:

Poate sa manance fructe si sa faca putin sport si sa nu manance multe dulciuri sau grasimi

| Wøodenpints a răspuns:

Grasă nu grăsuță. Grăsuță e doar un diminutiv penibil pentru a masca hidoșenia.
Să iasă afară și să facă efort până transpiră unt. La fel cum a știut să bage mâncare proastă în ea și să nu facă mișcare, acum trebuie să facă inversul. Fără grăsimi și efort mult și des.

| Miur a răspuns (pentru Wøodenpints):

Tu esti tampit? Ea nici macar nu mananca mult. Are o problema luata de la parinti idiotule! Si nu e grasa adica de 100 de kilograme straight face e grasuta din cauza ca e cu vreo 3 sau 5 kg in plus decat trebuie. Insa nu reuseste sa scape de ele nicicum si am crut sa o ajut. Si ce hidosenie? Data viitoare gandeste-te de doua ori inainte sa raspunzi idiotule!