| madySweetly a întrebat:

Salut, peste o luna este ziua mamei mele.si nu stiu ce cadou sa ii fac, ma ajutati? :*

Răspuns Câştigător
| Criiss16 a răspuns:

O zi de fete. tongue Iesiti in oras, mergeti la plimbare, la un film, nu stiu. Sigur o sa aprecieze asta mai mult decat orice alt obiect.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un buchet de flori, o cutie de ciocolata si un parfum cred ca ar impresiona...

| Valisha18 a răspuns:

Pentru mame exista foarte multe posibile cadouri. Daca este preocupata de frumusete si se machiaza, ii poti cumpara de la o farmacie din apropiere un gel de dus, o crema, sau un set de machiaj cu culorile ei preferate.
Daca aceasta idee nu te atrage, ii poti lua o floare frumoasa in ghiveci, insotita de o felicitare. happy
Daca niciuna dintre aceste variante nu se potrivesc pentru ea, poti incerca sa-i cumperi o cana cu "cea mai buna mama" sau ceva de genul asta, cred ca ii va placea.
Sper ca te-am ajutat si ti-am dat cateva idei! Pa pa!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ii poti lua ceva de imbracat, o esarfa, un parfum, un colier si trandafiri.Sunt sigura ca o sa ii placa!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi pe ce a pus ochii in ultima vreme, poate ti-a spus ceva gen : am vazut o bluza super nu stiu unde...

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un parfum fin, eventual preferatul ei, o crema buna, un set complet de machiaj, vouchere la salonul de cosmetica/manichiura-pedichiura /coafor pe care il freceventeaza, o bijuterie(un colier de perle, o pereche de cercei de aur, un lantisor cu panadtiv sau o bratara din aur sau din argint etc), o rochie/o bluza/un pulover in culoarea ei preferata, o pereche de pantofi, o poseta eleganta din piele, o esarfa din matase naturala, cu un imprimeu deosebit, un portofel, un ceas de mana dragut si elegant, o iconita cu Maica Domnului imbracata in argint, un bibelou, o carte buna, din genul care le citeste, un CD cu muzica preferata, un album cu pioze cu voi doua inca de cand era ea insarcinata cu tine si pana in prezent, o poza cu voi doua in rama. Eu ti-am spus mai multe idei de cadou, tu alege in functie de prefereintele mamei tale si de bugetul d e care dispui. Orice cadou i-ai lua, cumpara-i si un buchet de flori sau macar o floare si daruieste-i si un obiect cionfectionat d etone manual, macar o felicitare ftacuta de tine, si ar fi frumos sa-i faci o prajitura care ii place sua chiar sa-i pregatesti o cina in familie, dar cel mai important sa ii spui cat de mult o iubesti si ce importanta e in viata ta. La multi ani mamei tale!

| bleagaradu a răspuns:

Un buchet de flori, si spune i din tot sufletu cat de mult apreciezi tot ceea ce face pentru tine. happy E cel mai bun cadou.