| Delyaa a întrebat:

Hey! am vazut azi un film fff fain pe prima TV, dar nu l-am putut vedea pe tot...stie cineva cum se numea?
era despre o fetita care scria in jurnal, dar in timp ce se juca i-a cazut si la gasit o alta fata care ia citit jurnalul acelei fetite in fata tuturor iar ea a ramas fara prietenii cei mai buni...

Răspuns Câştigător
| Locre a răspuns:

Filmul se numeste "Harriet sub acoperire" si este intr-adevar un film frumos.

3 răspunsuri:
| nimenialtu_4198 a răspuns:

Cauta programul tv din ziua in care ai vz filmul si daca iti mai aduci aminte in jurul carey ore a rulat filmul, o sa aflii si cum se numeste.

| babyblue_8473 a răspuns:

Se numeste Mean Girls! big grin Si mie imi place ft mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat si tu sa cauti pe vreun site programul TV si sa vezi ce film era la ora respectiva? Cat de greu e sa te duca capul?!