| BlackScribble a întrebat:

Hey! Era un film horror despre o familie care avea o fetita.Intr-o zi fetita a murit.sau a disparut thinking
Nu mai stiu sigur...Am impresia ca gasise ceva pe plaja si dupa aia a cazut in apathinking
Familia a gasit o fetita care arata la fel ca cea pierduta si au inceput sa o creasca, dar ei nu stiau ca era de fapt fantoma unei fetite care a fost omorata de tatal sau pentru ca, in preajma ei mureau toate oile.
Filmul aparuse pe Action Star.
Stie cineva cum se numea?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

The Dark(2005)-Viziuni întunecate http://www.youtube.com/watch?v=2PQmZGf36DE