| anonim_4396 a întrebat:

Hey! As vrea sa fac un proiect in limba engleza despre Facebook love struck sa scriu informatii despre facebook toate chestiile astea si sa pun si poze... si nu stiu cum sa il fac thinking ma ajutati si pe mine?

Răspuns Câştigător
| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Http://www.aallnet.org/......cebook.pdf
FUNDA?!:)

3 răspunsuri:
| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Merci pentru funda...love struck as putea cauta dar pozele le poti lua de unde vrei tuwinking

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Http://9gag.com/rules... nu sunt sigura de raspunsul acesta dar ai putea da search pe google about 9gag si iti va da mai multe site-uri...u alege unul de care ai mare nevoie papa si succes!

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Ok! ma bucur si cpl! happy