| Kidd_Impossible_1986 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine, cu cateva sloganuri pentru un proiect la scoala, e vorba despre "Prietenul meu, ambalajul" si am desenat o sticla si nu stiu ce slogan sa ii scriu, ajutati-ma. FUNDA

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Deseneaza si o frunza pe eticheta si apa din interior sa aiba multe stelute, ca si cum ar straluci, si scrie "Ambalaj reciclat. O lume stralucitoare"

Sau un slogan simplu, ca : "Reciclati. Fiti curati"

"Reciclarea este noul pas in evolutia omului."

"Piatra. Bronzul. Fierul. Plasticul. Reciclarea." - poti elimina plasticul din ultima, daca asa crezi ca ar suna mai bine.

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

A nu se lasa la indemana copiilor sub 3 ani, pericol de inghitire a pieselor mici, pericol de sufocare laughing
Spune-mi, care este tema acestui proiect? Ambalajul e ecologic, e doar folositor, e usor de utilizat... Ce anume? Si iti fac un slogan foarte bun, bine?

| Kidd_Impossible_1986 explică (pentru valentingb):

Tema e de reciclare, cum ar fi ( e un exemplu pe loc) a recicla nu este o rusine, fii indraznetz, DE EXEMPLU, dar asta e luat de alt coleg

| M4SOnIC a răspuns (pentru Kidd_Impossible_1986):

Mă Alex, ce cauți pe TPU!?

| Kidd_Impossible_1986 explică (pentru M4SOnIC):

Cine mai esti si tu mah?

| raluk27 a răspuns:

"Ce urata esti goala"!