| vivigreen a întrebat:

Ce sa scriu la proiect la engleza(nu prea stiu eu engleza si as vrea sa ma ajutati cu niste propozitii, ca se poate, daca puteti un link cu un translator bun) multumesc

Răspuns Câştigător
| GumiFreeStyle a răspuns:

Despre tine?

My Personality

My name is [pui numele tau] and I have[pui cati ani ai].I love to play[pui ce iti place s a joci] and I hate to play[pui ce nu-ti place sa joci].
I have/I don't have[prima cu,, i have'' pui daca ai vre un animal iar cealalta ca nu ai. Daca ai pus cu ai atunci enumeri animalele gen dog=caine, cat=pisica..ect] and I love to play with them[dac e vb de o pisica sau un caine pui she/he iar them la pl....se traduce ''si imi place/iubesc sa ma joc cu ei'' si enumeri daca vrei ce iti place sa te joci.]I am very friendly, sociable, i like to smile and sometimes I get angry quickly but in the end I calm down immediately.[traducerea=''Sunt foarte prietenoasa, sociabila, imi place sa zambesc si cateodata ma enervez foarte repede dar la sfarsit ma calmez imediat'']

Am folosit din capul meu aceste lucru acum nu-s tiu daca te caracterizeaza.Eu nu am folosit niciun fel de dictionar dar uite in caz ca nu e bine mica compozitia a mea.

http://translate.google.com/ incearca pe dictionarul asat...e foarte bun.;)
Funda!?

| vivigreen explică (pentru GumiFreeStyle):

Te uiti te rog si peste noua mea intrebare sa vezi compunerea si sa mi-o corectezi, mersii mult

| GumiFreeStyle a răspuns (pentru vivigreen):

Ok big grin! Cat pot si eu acolo laughing

3 răspunsuri:
| vivigreen explică:

Trebuie sa scriu despre mine