| LeLeaDeLaVaLe a întrebat:

Hey as vrea sa va intreb ce credeti despre penticostali(pocaiti)?

2 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Chiar daca sunt de alta religie(ortodoxa) nu am nici o treaba cu penticostalii. Chiar am 3-4 prieteni penticostali si nici nu facem diferente intre noi.Nu avem treaba cu religia lor si nici ei cu a noastra. E cam naspa ca la ei e interzis sa ai televizor sau calculator.Eu nu pot sa traiesc fara TV...

| eurynomus a răspuns:

Niste gunoaie de sectanti cu un fel de religie asa zis crestina